GELECEĞİN MESLEKLERİ SEMİNERİ

Çağın ihtiyaç duyduğu beşeri kaynakların yetişmesinde en önemli rolü üstlenen eğitim-öğretim hizmetlerinin niteliklerinin geliştirilmesine katkı sağlamak ve katılımcıların geleceğin meslekleri ile ilgili bilgi sahibi olmalarını sağlamak amacıyla İstinye Üniversitesi Dr. Öğr. Üyesi Şebnem ÖZDEMİR tarafından etkinlik programında yer alan takvime göre seminerler düzenlenecektir. Randevu sistemiyle seminerlere katılım sağlayabilirsiniz.

 

YAPAY ZEKA SEMİNERİ

21. yy becerilerine ve yapay zekâ alanında oluşan yeni gelişmelere karşı ilimizde farkındalığın oluşmasını sağlamak amacıyla İstinye Üniversitesi Dr. Öğr. Üyesi Şebnem ÖZDEMİR tarafından etkinlik programında yer alan takvime göre seminerler düzenlenecektir. Randevu sistemiyle seminerlere katılım sağlayabilirsiniz.

 

STEM ENTEGRASYONU SEMİNERİ

Birden fazla çalışma disiplinini entegre eden STEM öğrenme deneyimlerinde, öğrencilerin problemleri çözmek için birden fazla öğrenme alanı kullanmalarının önemini vurgulamak. Ve yine öğrencilerin bireysel disiplinler arasında bağlantılar kurmalarına ve kendi yaşamları içindeki ilgili durumlara anlayışlarını uygulamalarına olanak tanıyan içeriği öğrenmek için disipline özgü uygulamalarla meşgul olma fırsatlarını tanıtmak amacıyla Pamukkale Üniversitesi Dr. Öğr. Üyesi Aytaç KARAKAŞ tarafından etkinlik programında yer alan takvime göre seminerler düzenlenecektir. Randevu sistemiyle seminerlere katılım sağlayabilirsiniz.